Tadić je pravi mađioničar! Golom iz slobodnjaka pocepao mrežu Fejenorda! (VIDEO)

20.03.2022

15:29 >> 15:41

0

Bolje rečeno, golčina

tadic - Copyright Tanjug/AP Photo/Peter Dejong)

Dušan Tadić je pravi majstor!

Ništa novo za navijače iz Srbije, ali kapiten našeg nacionalnog tima još jednom je pokazao klasu.

Naime, na meču Ajaksa i Fejenorda, Tadić je postigao izjednačujući gol, za 2:2, bolje rečeno - golčinu!

Iako je ekipa koja je nedavno nadigrala Partizan u Ligi konferencija, Fejenord, bolje otvorio duelu u 27. kolu prvenstva Holandije, te su u vođstvo stigli već u osmom munutu.

Domaćin je izjednačio u 24. minutu, a Fejenord je novo vođstvo stekao samo osam minuta kasnije.

Ajaks se mučio u nastavku, sve do 78. minuta, kada je Tadić umesto centaršuta, iz slobodnog udarca poslao loptu sa desne strane u gornji levi ugao gola Fejnorda.

Magija!

Ekipa Ajaksa, na kraju je stigla i do pobede, a gol odluke postigao je Entoni, u finišu meča.