19:09

0

Remiju na „Artemio Frankiju“ najviše se obradovali Milan i Napoli

Tan2022-3-19_201143556_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Fudbaleri Intera i Fiorentine remirizali su rezultatom 1:1 30. kolu italijanske Serije A.

U prvom poluvremenu je bilo veoma ujednačeno i neizvesno ali bez pogodaka. Fiorentina je više pokušavala, dok je domaćin imao ozbiljnije šanse.

Ipak, u drugom delu prvi do gola stižu gosti. Igrao se 50. minut kada je Lukas Toreira iskoristio asistenciju Nikolasa Gonzalesa i pogodio za 1:0.

Ipak, slavlje ''Viole'' je trajalo samo pet minuta, jer je milanski tim u 55. došao do izjednačenja. Ivan Perišić je sa levog boka centrirao na drugu stativu, gde je bio Denzel Damfriz koji je sjajno reagovao i glavom zatresao mrežu protivnika.

Do kraja utakmice je Inter konstantno napadao, ali nije uspeo da dođe do sva tri boda. Najbolju šansu imao je Aleksis Sančez par minuta pre isteka regularnog meča, kada je Kristijan Biragi fantastično reagovao i praktično sa gol linije skinuo pokušaj Čileanca.