Nezapamćen haos u Crnoj Gori: Letele stolice, policija jurila huligane, golman Budućnosti pogođen u glavu! (VIDEO)

05.03.2022

15:32

0

Meč između Dečića i Budućnosti prekinut u 17. minutu, svi bežali u svlačionicu

tuca - Copyright Printskrin: RTCG

Tenzija u Crnoj Gori vidljiva je na svakom koraku. Očigledno da se politička previranja prelila i na fudbalske mečeve.

To se najbolje moglo videti na meču između Dečića i Budućnosti u Tuziju kada je utakmica prekinuta u 17. minutu nakon što je došlo do velikog sukoba rivalskih navijača na tribini, posle kojeg su u svlačionice morali da beže i članovi obe ekipe.

Pri rezultatu 1:0 za Budućnost i spornog detalja u kazenom prostoru domaće ekipe, počele su da da lete stolice na sve strane, nakon čega je krenuo haos i na tribinama.

Posle intervencije policije, gostujući Varvari počeli su da beže oko terena, da bi potom počeli da ubacuju i kamenice na delove tribina na kojima je i dalje bila prisutna publika

Tenzije su se prelile i na teren, pa je golman Budućnosti, Pavličić zadobio udarac u glavu.

Situacija se posle dugačkih 20 minuta smirila, ali posle svega viđenog fudbal se nikome nije igrao, pa je delegat Miodrag Gardašević odlučio da se susret ne nastavi.