11.11.2020 | 17:20 >> 09:15

Autor: Dejan Petković

Čuvar mreže Remsa branio uprkos povredi koju je zadobio na poslednjem treningu

Copyright

Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković delovao je zastrašujuće sa plavim hematomom oko levog oka, ali je i pored verovatno smanjene vidljivosti zbog otoka stao na gol Remsa i učestvovao u osvajanju boda protiv Lensa – 4:4.

Luka Jović nagovestio svoj potez za zimu: Zapratio budući klub!

Ipak, podela bodova sasvim sigurno je manje prijala gostima predvođenim srpskim golmanom. Sve do 90. minuta Rems je imao vođstvo od dva gola (2:4), da bi se u nadoknadi vremena dogodio strahoviti pad koncentracije u odbrani zbog čega su domaći preko Florijana Sotoke za nepuna dva minuta došli do izjednačenja – 4:4.