Partizanovci u Saudijskoj Arabiji slave veliku pobedu! Vuk i Stojke u trci za trofejom (VIDEO)

15:50

0

Vuk Rašović i Vladimir Stojković došli do polufinala Kupa kralja

vuk1 - Copyright Printscreen/Twitter

Mala srpska kolonija u klubu Al Fejha u Saudijskoj Arabiji napravila je veliko iznenađenje plasmanom u polufinale Kupa saudijskog kralja.

Tim koji vodi srpski stručnjak Vuk Rašović bio je bolji od Al Batina na gostujućem terenu, rezultatom 2:1 posle gola u 118. minutu produžetka.

Na golu je bio Vladimir Stojković, koji je u kapitulirao u 65. minutu, posle udarca sa bele tačke, kojim je domaćin došao do 1:1.

U sledećoj rundi Rašovićeva ekipa se sastaje sa prvoplasiranim timom Al Itihadom 3. aprila. U šampionatu tim dvojice partizanovaca zauzima sedmo mesto.