Biće uživanje gledati „orlove“ u Kataru! Mitrović i Vlahović rešetaju, a tek Rajković? Magija srpskog golmana za TV špice (VIDEO)

20.02.2022

18:13

0

Srpski čuvar mreže zablistao u Francuskoj

Screenshot 2022-02-20 at 19.00.41 - Copyright Printscreen/Arena sport

Iz nedelje u nedelju ljubitelji fudbala u Srbiji dobijaju razlog da izuste kako jedva čekaju Mundijal u Kataru. Srpski reprezentativci širom Evrope gotovo svakog vikenda daju razlog za ogromno zadovoljstvo selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, koji je ovoga puta na delu mogao da vidi Predraga Rajkovića.

Posle brutalne dominacije napadača Aleksandra Mitrovića i Dušana Vlahovića, na red je došao i sjajni čuvar mreže Remsa, koji je na utakmici Lige 1 protiv Bresta izveo malo majstorstvo.

Nekadašnji golman Jagodine i Crvene zvezde najpre je u 53. minutu odbrnio penal rivalu, da bi nekoliko sekundi kasnije zablistao i posle pokušaja gostujućih fudbalera da iz odbitka dođu do vođstva.

Utakmica je na kraju završena 1:1, a oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.