Paunovićeva agonija se nastavlja! Šestoligaš izbacio Reding, navijači besni, ispao i superbogati Njukasl

17:30

0

Odigrani mečevi trećeg kola FA kupa

Paunović ide u Meksiko - Copyright Profimedia

Engleski FA kup, tačnije treće kolo donelo je neka iznenađenja. Tako je Reding koji predvodi Veljko Paunović eliminisan i to od ekipe Kiderminstera. Domaćin, koji se takmiči u šestom rangu takmičenja (Nacionalna liga - sever) slavio je sa 2:1.

Poveo je gost, golom Georgija Puškaša u 45. minutu. Preokret je usledio u nastavku. Golove za veliki trijumf su dali Sem Ostin (69) i Amari Morgan-Smit (82).

Ovo je bio samo novi udarac za ekipu srpskog trenera koji je u Čempionšipu na 21. mestu, prvom iznad zone ispadanja. Računajući sva takmičenja, ovo je četvrti meč bez pobede. Nema sumnje da su navijači besni, a ostaje da se vidi šta će se desiti sa Paunovićem.

Iznenađenje je napravio i Kembridž junajted. Član Lige 1, trećeg ranga pobedio je Njukasl i to kao gost. Jedini gol u 57. minutu dao je Džo Ajronsajd.

U Premijer ligi "svrakama" ide veoma loše, pošto su na pretposlednjem mestu, tako da se za sada investicija bogatih Sudijaca ne isplaćuje na terenu.

U ostalim mečevima, Kristal Palas je kao gost pobedio Milvol sa 2:1, dok je Fulam našeg Aleksandra Mitrovića bio bolji od Bristol sitija, takođe u gostima. Rezultat je bio 1:0. Lester je pobedio Votford sa 4:1, a istim rezultatom Mančester siti je bio bolji od Svindona.