Ma, bravo, mangupe! Da li ste ikada videli ovako bezobraznu "panenku"? (VIDEO)

02.01.2022 | 17:00

Ovakav gol se zaista retko viđa

Copyright Profimedia

U Francuskoj se ovog vikenda igraju kup utakmice. Monpelje je pobedio Strazbur sjajnim golom našeg Mihaila Ristića, ali to nije bio jedini lep pogodak danas.

U duelu Bresta i Bordoa, igrač domaćih Romen Fevr izveo je spektakularno sportski "bezobraznu" "panenku" iz penala i time oduševio sve koji su gledali meč. Oduševiće i vas.

"Panenka" inače i jeste drzak udarac, ali je ova bila posebno takva. Udarac Fevra u 81. minutu je odskočio o travu i pre nego što je lopta prešla gol-liniju. A šut je bio toliko blag da je golman Bordoa čak probao da se vrati i stigne loptu, ali je bilo prekasno.

Uživajte:

Brest je na kraju slavio 3:0. Prvo je Stiv Munije takođe iz penala doneo prednost Brestu, a konačni rezultat postigao je u petom minutu nadoknade vremena Žeremi Le Duaron.

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2021/12/01/64c4e9aeb45738d81958caa8/uhd/64c4e9aeb45738d81958caa8.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9aeb45738d81958caa8",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/thumb/932512_t_1640790980.png",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});