Nesuđeno pojačanje Zvezde opet pogađa! Prijović zakucao loptu pod prečku, ali samo za utehu (VIDEO)

12:21

0

Već je bio strelac u kup takmičenju

20181116npPrijovic2 - Copyright MN Press

Aleksandar Prijović je postigao novi gol u dresu novog kluba Vestern junajteda, a prvenac kada je reč o ligaškim utakmicama. Nekadašnji reprezentativac Srbije nedavno je potpisao za klub iz australijske A lige koji je međutim danas izgubio. Uspešniji je bio Melburn Viktori i to rezultatom 3:1.

Iskusni napadač, koji je bio i u planovima Crvene zvezde meč 6. kola je počeo na klupi, a ušao je u 61. minutu. Tada je domaćin već vodio sa 2:0, a posle asistencije Lahlana Velsa se upisao u strelce. I to veoma efektnim pogotkom.

Igrao se tada 87. minutu, da bi konačnih 3:1 postavio Nikolas D Agostino, u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Danas je igrao i Sidnej Miloša Ninkovića i slavio sa 3:0. Pobeđen je Makartur, a nekadašnji fudbaler Zvezde je ušao u 77. minutu.