0

Autor: Milan Nastić

Poraženi od Mildzbroa sa 2:0 na svom terenu

Copyright Profimedia.rs

Fudbaleri Reding jedva čekaju da prođe februar. Ekipu koju sa klupe predvodi srpski trener Veljko Paunović je u ovom mesecu od pet utakmica dobila samo jednu.

Poslednji u nizu poraza je od Mildzborao na svom terenu gde su izgubili sa 2:0 u 31. kolu Čempionšipa.

Pobednik je odlučen već posle pola sata igre kada su gosti preko Flečera u 22. minutu i Bola sedam minuta kasnije postigli dva gola, čime je već tada odlučen meč.

Činjenica je da je ekipa našeg Paunovića bila mnogo bolji tim tokom čitavog meču, konkretnije šanse, imali više posed u svojim nogama, ali nisu uspeli da postignu pogodak.

Reding se posla ovog poraza nalazi se na petom mestu sa 51. bodom, dok je Mildzbro na osmom sa pet bodova manje.

Suvereno prvo mesto drži Norič sa 64 osvojena boda, sedam više od drugoplasiranog Brentforda.