Baš je „đavo“ Kristijano: „Old Traford“ je odmah dobio najbolje od najboljeg (VIDEO)

11.09.2021

17:14 >> 17:24

0

Portugalski superstar povratnički debi obeležio sa dva gola

Copyright Kristijano Ronaldo slavi gol protiv Njukasla foto: Tanjug/AP Photo/Rui Vieira

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Njukasl 4:1 (1:0), a Kristijano Ronaldo svoj drugi debi na „Old Trafordu“ obeležio je sa dva gola.

Ronaldo se posle 12 godina vratio na “Teatar snova” i u finišu prvog poluvremena doneo je prednost “crvenim đavolima”.

Njukasl je u 56. minutu preko Havijera Mankilja došao do izjednačenja, da bi u 62. minutu Ronaldo drugi put zatresao mrežu rivala.

Preostala dva gola postigli su Bruno Fernandeš u 80. minutu i Džesi Lingard u durgom minutu nadoknade.