aktuelno

Lena Čolak preotela pesmu Maji Berović? Ovo je prava istina!

16.07.2026

23:30

0

Autor: M. G.

Pevačica je sve potanko objasnila

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Lena Čolak preotela pesmu Maji Berović? Ovo je prava istina!
Lena Čolak - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Lena Čolak tokom gostovanja u jednoj emisiji progovorila je o saradnji sa Goranom Ratkovićem Raletom, a onda i glasinama da je koleginici Maji Berović preotela numeru "Pozdravi je". Pre svega, ona je istakla da je prezadovoljna kako ista, kao i pesma "Rokada", prolazi kod publike.

Potom, naglasila je da hit "nikome nije otela". 

- Nisam nikome otela pesmu. Pesma je završila tu gde je i trebalo da bude. Mislim da je ta pesma mene čekala i da će tek doći do srca publike, zato što je stvarno kvalitetna pesma - počela je ona u emisiji "Istina ili Klik", a onda je na pitanje da li je Maja zapravo odustala od nje, odgovorila:

- Verovatno da jeste. Pesma je bila slobodna u trenutku kada sam je ja čula i kada sam rekla: "To je to, ta pesma je moja, ne zanima me". Na prvo slušanje sam znala da ću uzeti tu pesmu - naglasila je pevačica, ne skrivajući zatim svoje oduševljenje saradnjom sa hitmejkerom Raletom, sa kojim priprema i novi album.

Lena Čolak preotela pesmu Maji Berović? Ovo je prava istina!Maja Berović, ATAImages/Antonio Ahel
 

Ovom prilikom, takođe, otkrila je i kako izgledaju momenti kada u studio ušeta njegova partnerka, Ana Nikolić.

- Rale je jako kreativan, on je genije, čovek koji može nezamislivo. Znamo koliko je samo on hitova napravio, pogotovo hitova koji se slušaju od pre 20, 30 godina. Zaista jedan kvalitetan kompozitor i neko sa kim ja zaista volim da radim, zato što smo na tom kreativnom nivou kliknuli... Jeste, bila je (Ana) nekoliko puta u studiju, sa njom je uvek zanimljivo. Više ne snimamo, ne radimo ono što smo započeli, zato što je ona toliko interesantna osoba i duhovita, da prosto zaboravimo na posao; tu su uvek neke zanimljive priče. Mislim da su njih dvoje lep par, sad ne znam, po novinama šta se piše... Što se mene tiče, oni imaju moju podršku - kazala je Lena.

Lena Čolak preotela pesmu Maji Berović? Ovo je prava istina!Ana Nikolić i Goran Ratković Rale, Printscreen/Pink TV
 

Upitana da li je prisustvovala nekim njihovim prepirkama u studiju, postavila je jasnu granicu.

- Da su se dešavali sukobi, ja to ne bih nikad rekla. Ne bih volela da neko priča o mojim privatnim stvarima, a ne da ja pričam o nečijim. To što oni hoće, oni to neka iznose u javnost. Što se mene tiče, nije moja stvar da takve stvari komentarišem - zaključila je ona za "Alo".

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike