Bosanac žestoko udario na Viki: Po ovome se vidi koliko si zla!
Još jedna žestoka rasprava u poznatom takmičenju
U takmičenju "Pinkove Zvezde", nakon nastupa Miodraga Đokića, došlo je do sukoba između Viki Miljković i Dragana Stojkovića Bosanca.
Viki je mentor Miodragu a on se publici predstavio pesmom Darka Lazića "Čemu ovo sve".
Pored tog hita on je otpevao i čuvenu pesmu Ljube Aličića "Nekada smo ti i ja", a potom je žiri glasao - sva četiri "da" za Miodraga i direktan plasman u osmi krug.
Printscreen / Pinkove zvezde
- Bravo Bajiću, ovo je skroz zasluženo, ovo je pošteno, ovaj dečko je iz kruga u krug sve bolji, sve prijaš i prijaš, bomba, baš je dobro bilo - rekao je Desingerica.
- Po ovome se vidi koliko je Viki zla, ti si za deset, ja sam ti tri puta pritiskao da, a njen prethodni kandidat ne može s tobom ni da hoda pevački - rekao je Bosanac.
- Po čemu sam ja zla - pitala je Viki.
Printscreen / Pinkove zvezde
- Po tome što se lažno boriš za kandidata i kvalifikuješ mene na način glasanja prema njemu, ja se o muziku ogrešiti neću, a ti ako grešiš zbog svojih emotivnih unutrašnjih osećaja. Ja se nisam ogrešio, to i publika govori, to nije fer. Ti nemaš petlju da daš ne - rekao je Bosanac.
- Ja nemam petlju? - bila je šokirana Viki.
- Niti su svi najbolji, niti su svi najbolji, nebitno čiji su. Ti se boriš za to - rekao je Bosanac.
Sestra našeg pevača sahranjena na porodičnom imanju: Nije bila krštena!
Profimedia/Pixabay
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari