Voditeljka TV Pink se naljutila na Mariju Šerifović! Pevačica je razočarala, sve je ispričala javno!
Sve su rešile u programu uživo, na iznenađenje svih
Pevačica Marija Šerifović čula je da je voditeljka Bojana Lazić ljuta na nju, a zatim i dobila potvrdu da je u pravu. Međutim, pevačici nije bio poznat razlog, a sve se razjasnilo kada se Marija uključila uživo u emisiju TV Pink. Tada su raščistile razloge sukoba i javno izgladile odnos, te je i sama voditeljka priznala da je sada "sve okej".
Marija ju je direktno upitala da li postoji neki problem između njih:
- Čula sam da je Bojana na mene ljuta. Ispostavilo se da je to, zapravo, tačno - konstatovala je Šerifovićeva, tražeći objašnjenje.
Lazićeva nije krila da se iznenadila Marijinim pritanjem, pa je iz studija odgovorila da sve potiče od otkazivanja njenog gostovanja.
- Jesam bila ljuta kada me je otkazala, ali sam ubrzo saznala razlog i sve je bilo jasno - priznala je voditeljka i dodala da je sve to iza njih sada.
- Ne postoji šansa da sam sada ljuta na Mariju. Omiljena mi je pevačica - rekla je Bojana, a dok ju je Marija pažljivo slušala, poručila joj je u svom stilu:
- Nemoj da ti se to više desilo.
Najgora saradnja sa Barbarom Bobak
Podsetimo, voditeljka Bojana Lazić imala je priliku da ugosti u svojoj emisiji razne javne ličnosti, a jednom prilikom je u intervjuu za 24sedam otkrila ko ju je razočarao. Na pitanje koja joj je bila najbolja, a koja najgora saradnja, Bojana je rekla:
ATAImages/Antonio Ahel
- Sa Cecom imam najbolju saradnju i privatno se dosta lepo slažemo i često dopisujemo, planiramo kafu od Nove godine. Kada kažem žena mangup, ja tada mislim na Cecu. Nema ni sujetu, ni komplekse. Ona zna da pruži podršku drugim ženama, a to je danas jako retko. Ne volim njanjave žene, volim jake žene. Čim osetim sujetu meni ta energija ne prija. A, što še tiče najgore saradnje, u poslednje vreme mi se najmanje dopalo ponašanje Barbare Bobak. Inače, te dame koje su poznate par godina i koje su se tek ostvarile u tom poslu, sa njima najviše mi voditelji i novinari imamo problem, a sa jakim zvezdama nikada nećeš doživeti te neke stvari kao sa tim zvezdicama. Uglavnom kasne, imaju prohteve i zahteve. Barbara je došla u emisiji u kojoj je trebalo da se peva, jedva je otpevala jednu pesmu. Ima užasno lošu energiju i jako lošu poslovnu saradnju. Mnoge sam iznenadila što sam bila veoma prijatna prema njoj, jer kao domaćin svoje emisije želim da se svako lepo oseća u mojoj emisiji. Nakon toga je više nisam ni zvala, ali kažem eto, ona me je neprijatno iznenadila - rekla je ona za naš portal.
Pogledajte luks stan Olje Karleuše na Vračaru i kuću na Avali sa bazenom: Žive podjednako na oba mesta! (FOTO)
Instagram printscreen/ oljakarleusaofficial
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari