"Za razliku od Severine, ja nisam glumica s jahte!" Karleuša žestoko odgovorila Elmedinu Konakoviću!
04.04.2026 | 16:05
On je optužio Jelenu da je ona kriva zbog navodne hajke na hrvatsku pevačicu
Nakon što je šef diplomatije BiH Elmedin Konaković na svom Fejsbuk nalogu prozvao Jelenu Karleušu i nazvao je drskom, jer negira navodni genocid u Srebrnici, oglasila se pevačica i zapušila mu usta.
Konaković je pomenuo i Severinu Vučković, te Jelenu optužio da je ona kriva zbog navodne hajke na hrvatsku pevačicu, koja podržava rušenje Srbije.
- Dragi Elmedine, čemu ovoliko nervoze pobogu? Vi ovde demonstrirate najstrašniji govor mržnje koji nas je i doveo do bratoubilačkih ratova, siromaštva, razaranja... Mržnja, podela, ubijanje i ratovanje je za sirotinju koja jedina strada, koja se koristi kao topovsko meso. Takvi kao vi svoju guzicu izvuku. U 2026. ja Bosni želim autoputeve, veće plate i penzije, fabrike, radna mesta, investicije u tu predivnu zemlju. Vas narod plaća da im gradite mostove - ne da ih rušite mržnjom prema drugima bogatijim i uspešnijim koji vuku čitav region. Manite se peticija protiv pevačica aman zaman, zaradite platu nečim korisnim za narod. A ako imate neki problem sa mnom recite mi to u lice i pred kamerama, kako bih mogla odmah i da vam odgovorim - poručila je pevačica, pa dodala:
- Ne "udarajte" ovako kukavički (da ne upotrebim onu reč na P koja je ista i na mom i na vašem jeziku, jer je isti) i za razliku od Severine, ja nisam loša glumica sa jahte koja skupo građanima Sarajeva naplaćuje falš krike na trgu i sejanje mržnje protiv moje zemlje. Žene koje naplaćuju takvu lažnu 'ljubav' imaju univerzalan naziv, Severini dobro poznat. Građanima Sarajeva, za razliku od Severine, ja nikada ne bih naplatila ni ljubav ni koncert. To bi bio moj poklon jer sam decenijski osvedočeni prijatelj. Dela govore Elmedine. Ili 'djela'. To stoji iza mene i vi tu ne možete ama baš ništa. Metu nacrtanu na mom čelu, pretvaram u srce i šaljem ga građanima Bosne i Hercegovine! I neka gori Toronto!
Jakov Jozinović peva tuđe, a zabranjuje da se njegova pesma čuje! Karleuša ga uporedila sa ovim pevačem!
Bonus video: