"Nadam se da će RTS to popraviti" Nataša Kojić o PZE: Oni ako ne pobede...
27.02.2026 | 12:47
Bila je prilično britka
Nataša Kojić svoj povratak u Srbiju, nakon dugogodišnjeg života u Americi, obeležila je učešćem na prošlogodišnjem učešću na Pesmi za Evroviziju.
Taša nije prošla kako je i ona sama, a i kako su mnogi drugi očekivali, a sada se oglasila i iznela svoje mišljenje o ovogodišnjem takmičenju.
- Ako LAVINA ne pobedi na PZE 2026, stvarno se samo vrtimo u istom starom s**nju iznova i iznova... Pozdrav za moje Nišlije, iako ovo nije o Nišu, već o kvalitetu ove pesme - tekstu, nastupu, aranžmanu, originalnosti. Nadam se da će RTS da popravi live miks u finalu - napisala je Kebina ćerka.
Podsetimo, grupa "Lavina" se plasirala u finale, a i na kladionicama su među favoritima, trenutno na trećem mestu.
Kutak, odnosno separe gde je sedela pevačica Nataša Kojić Taša bio je potpuno prazan. Ona je sama sedela pre i nakon svog izvođenja pesme na velikoj sceni. Na društvenim mrežama nizale su se objave o ovom kadru, a mnogima je bilo žao što je ćerka Dragana Kojića Kebe usamljena u svom separeu dok su drugi vrvili od članova tima.
Bonus video: