Brat ovog pevača je bio najveća ljubav Milice Todorović: Jedno vreme su i živeli zajedno (FOTO)
06.02.2026 | 23:37
Gotovo svaka njena veza izazvala je veliku pažnju javnosti
Ljubavni život pevačice Milice Todorović ponovo je u centru pažnje, naročito nakon što se ispostavilo da je otac njenog sina Bogdana oženjen i da ima dvoje dece.
Gotovo svaka njena veza bila je ispraćena detaljno u medijima, naročito jer je pored sebe imala i nekoliko veza sa javnosti poznatim muškarcima. Ipak, od svih njenih momaka, jedan muškarac u njenom životu zauzima posebno mesto.
Najveća ljubav Milice Todorović, prema mišljenju mnogih, bio je Rade Kovačević, brat Saše Kovačevića, sa kojim se pevačica zabavljala pre više od jedne decenije. Par je bio u ljubavi četiri godine, počeli su i da žive zajedno, te su svi mislili da će njihova veza potrajati. Međutim, par se razišao mirno i bez javnih prepucavanja, a Milica je svojevremeno otkrila da su njih dvoje ostali u odličnim odnosima. O tome svedoče i njihovi susreti i nakon raskida.
- Postoji jedna ljubav koju sam baš onako, živela. Tog gospodina sam baš jako volela i misilim da je on ostavio baš veliki pečat meni na srcu – rekla je Milica u emisiji "Balkanskom ulicom", a u njenim rečima mnogi su tada prepoznali Radeta.
Osim sa Radetom, bila je naveliko ispraćena i njena veza sa glumcem Petrom Strugarom, a pre toga medijsku pažnju izazvala je njena romansa sa oženjenim koreografom Milošem Paunovićem. On je trudnu suprugu varao sa pevačicom.
Kratko je bila u vezi i sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. Početkom 2024. godine pevačica se ponovo našla u žiži javnosti kada je njen tadašnji verenik, izvesni Mario B, uhapšen.
Podsetimo,čovek sa kojim je Milica Todorović dobila sina Bogdana 3. februara je Beograđanin N.M, bavi se prodajom automobila i vlasnik je jedne auto-perionice, otkrio je izvor za Telegraf. On je u braku već 19 godina i sa suprugom Lj.M. ima dvoje dece, koja je u svojoj ispovesti navela da "trenutno preživljava pakao i da je na lekovima za smirenje".
Zvali su je "tezgaroška princeza", a onda je nestala! Ćana joj je kao sestra, Lepa sad poručuje: Gledali su me s visine!
Bonus video: