Karleuša joj rekla da je glupa, ona sad peva njenu pesmu! Poslušajte kako Breskvica izvodi Jelenin hit (VIDEO)
08.08.2025 | 15:44
Ovaj potez mlade pevačice je mnoge iznenadio
Na društvenim mrežama se munjevitom brzinom širi snimak sa nedavnog nastupa mlade pevačice Anđele ignjatović Breskvice u Crnoj Gori, na kom ona iznenađujuće izvodi jedan od ranih hitova Jelene Karleuše, pesmu "Slatka mala".
Mnogi su ostali šokirani jer Karleuša u prošlosti nije imala blage reči za Breskvicu.
Podsetimo, Jelena je svojevremeno izazvala šok kada je brutalno uvredila Breskvicu, a sve zbog svađe sa Cecom Ražnatović. Na pitanje kako kometariše to što je Breskvica izrazila želju da snimi duet sa Cecom, ona je poručila:
- Mala je neverovatno glupa - rekla je JK i šokirala.
Takođe, Jelena je mlađu koleginicu čak i blokirala.
- Na bloku je zato što svako od mladih pevača u jednom momentu mora da doživi malog prevaspitanja kako treba komunicirati sa mnom koja mnogu puno da ih naučim o trajanju, borbi, ženskoj solidarnosti. Taj blok kratko traje i posle se lepo družimo - rekla je Karleuša.
Po komentarima koji su se usijali neki tvrde da je ovo samo deo repertoara namenjenog zabavi publike, dok drugi misle da ništa u svetu šoubiznisa nije slučajno.
(PAPARACO) Karleuša "upecana" nasred ulice, na ramenu nosi 5.000€: Izdanje u kakvom je retko viđamo!
Bonus video: