Vendi bira - Ceca ili Karleuša: Ona mi nije tetkastog izgleda, a ni duha!
18.07.2025 | 19:15
Svojevrsne pohvale samo su pljuštale
Vesna Vukelić Vendi odgovarajući na pitanja jednih medija istakla je u poznatom stilu - bez dlake na jeziku, da pre bira Jelenu Karleušu nego Cecu Ražnatović jer, između ostalog, "nije tetkastog duha i gori od ljubavi". Govoreći o JK pohvale su samo pljuštale, a to nije bio i jedini duo koji je ovom prilikom prokomentarisala.
- Karleuša, jer je razgibana na sceni, može da potrči i da trči, ima sportskog duha, nije tetkastog izgleda, ni tetkastog duha, gori od ljubavi... - nabrajala je Vendi za "Informer", a upisujući se u tamošnji "Leksikon poznatih" birala je i između koleginica Lepe Brene, te Dragane Mirković.
- Dragana Mirković, zbog pesama i glasa i gori od ljubavi... - istakla je ona, koju su još kao malu privatno zvali Veka.
- Veka. To mi je od rođenja nadimak i tako me ćerka zove u posebnim prilikama - otkrila je, između ostalog, za pomenute medije.
Pevačica, s druge strane, otkrila je i da je prvi novac zaradila kao foto-model.
- Kao foto-model sa 17 godina za dve reklame - kratka je bila onda, ne obilazeći ni ona škakljiva pitanja.
Upitana, naime, da izabere između poljupca i s*ksa, nije prezala.
- Poljubac i mentalni s*ks... Ovaj drugi je za fizikalce - smatra Vendi.
Bonus video: