Najveća imena estrade na jednom mestu! Poznati se okupili na gala prestoničkoj proslavi! (FOTO)

05.05.2025 | 20:36

Autor: Anja Nikolić/Kristina Lučković

Prvi je došao domaćin, menadžer, osnivač i direktor "Melosa" Bane Obradović

Copyright 24sedam/Kristina Lučković

"Melos estrada" ove večeri obeležava veliki jubilej. Povodom dugih 35 godina postojanja, rada i saradnje sa najvećim imenima sa domaće estradne scene večeras će biti upriličena svečanost, a brojne poznate ličnosti već su okupljene na crvenom tepihu.

Na zakazan događaj okupila su se brojna imena sa estrade, a prvi je došao domaćin, menadžer, osnivač i direktor "Melosa" Bane Obradović u elegantoj toaleti. POGLEDAJ GALERIJU

Ubrzo potom zvanice su već krenule da pristižu.  Među prvima se pojavila Goca Šaulić, udovica pokojne legende narodne muzike Šabana Šaulića. 

Za njom je došla i pevačica Jovana Tipšin u elegantnoj crnoj haljini, kao i ginekolog Vanja Milošević.

Voditeljke Dragana Katić i Vesna Milanović, pevačica Lepa Lukić, kao i i političar Ivica Dačić, takođe su svojim prisustvom uveličale večerašnju proslavu.

Bane Obradović, 24sedam/Kristina Lučković
 

Osnivač i direktor "Melosa", Bane Obradović, otkrio je sa kojim pevačima ne bi nikada sarađivao.

- Jednom rečju, sa ovim novim talasom muzike. Ja ih nazivam USB pevači, neću da kažem da ih ne priznajem, ali nemamo dodirnih tačaka. Niti me zovu, niti ih zovem, pa sam malo i srećan zbog toga. Čak i kada bi bilo isplativo, nikada ne bih sarađivao sa njima - istakao je on, pa otkrio šta planira u budućnosti:

- U narodnem periodu, posle leta, očekuje nas veliki broj koncerata stare garde. Pomenuo bih verovatno poslednji konkerc Lepe Lukić koji se sprema. Aco Pejović i Željko Joksimović pripremaju novitete. 

Proslavljeni fudbaler "Crvene Zvezde" Boško Đurovski doneo je Banetu poseban poklon. U pitanju je crveno-beli dres sa njegovim imenom. 

Haris Džinović, 24sedam/Kristina Lučković
 

Ana Bekuta, Neda Ukraden, Boba Živojinović, Žika Jakšić, Zorica Brunclik sa suprugom Kemišom, Jelena Tomašević, Haris Džinović, Mitar Mirić, kao i članovi "YU gruge" upravo su došli na svečanost.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam