Tragedija u Kočanima i Cecu dotukla! „Bože mili, zašto?"
16.03.2025 | 14:20
Pevačica ne može da sakrije svoju tugu
Ceca Ražnatović, saznavši za strašan požar koji je noćas u jednoj diskoteci u Kočanima odneo više od 50 života, oglasila se na svom Instagramu vidno šokirana jezivim događajem.
- Bože mili, zašto? Iskreno saučešće, moja Makedonijo... - napisala je ona uz tamošnju zastavu sa crnim florom.
Ražnatovićka, podsetimo, samo što je pristigla iz Slovenije, gde je imala nastup. Pred taj put, inače, ekipa 24sedam „uhvatila" ju je na aerodromu u opuštenom izdanju, dok je čekala svoj let s prijateljima.
Požar u Kočanima izbio je noćas oko tri sata posle ponoći. Prema najnovijim informacijama ima 152 povređenih, a broj preminulih skočio je na 59.
Vlada Severne Makedonije će na današnjoj vanrednoj sednici doneti odluku o proglašavanju sedam dana žalosti zbog ove tragedije, ističe tamošnja štampa.
Bonus video: