Vendi ipak dozvolili da vidi oca: Ne krije svoju radost!
17.02.2025 | 23:20
Vilijamsova je otputovala u Majami za njegov 94. rođendan
Vendi Vilijams uspela je da otputuje kod oca Tomasa u Majami, na proslavu njegovog 94. rođendana. U emotivnom intervjuu koji je nedavno dala - Vendi je istakla da se brine da joj neće dozvoliti da to uradi.
Ipak, u jeku borbe s afazijom i frontotemporalnom demencijom, dijagnozama koje je ona nedavno počela i da negira u javnosti, dato joj je „zeleno svetlo" pa je na tamošnjem aerodromu viđena s osmehom na licu, kako odlazi u posetu svojoj porodici.
Inače, ona boravi u Njujorku u jednoj ustanovi za rešavanje kognitivnih problema.
U pomenutom intervjuu ispričala je, međutim, da se tamo oseća kao u zatvoru i da bi najviše volela „da ode kod oca na rođendan, a onda i ostane da živi okružena najmilijima".
- Umorila sam se od razmišljanja šta ću ako ne vidim tatu za njegov rođendan. Kad imate toliko godina, sutra vam i nije zagarantovano - govorila je bila Vilijamsova, čuja je majka Širli preminula 2020, s 85 godina.
Bonus video: