Aleksandra Bursać je napravila gala svadbu, a evo kako ju je suprug verio: Sve se odigralo na bajkovitom mestu (FOTO)

03.10.2024 | 00:20

Autor: Nemanja Vujčić

Ovo je oduvek želela

Copyright 24sedam/Katarina Mihajlović

Aleksandra Bursać i njen suprug Stevan Sekulić venčali su se juče u Novom Sadu, u tamošnjem luksuznom restoranu, gde su upriličili i veliko slavlje za familiju, prijatelje, ali i kolege sa estrade.

O njihovoj svadbi je brujala javnost, ali veliku pažnju je privukla i njihova veridba pre nekoliko meseci.  POGLEDAJ GALERIJU

Naime, Stevan i Aleksandra su skrivali vezu od javnosti jer, kako su rekli, nisu smatrali da treba da je eksponiraju, već da je dovoljno što imaju jedno drugog. 

Veridba u Diznilendu

Da su se verili, sa javnošću su podelili 23. juna ove godine, a odmah su svi primetili da je Stevan zaprosio Aleksandru u Diznilendu. 

Nedugo posle veridbe, u intervjuu za 24sedam, on je otkrio zašto je baš ovo mesto bilo pravo za tako veliki korak.  POGLEDAJ GALERIJU

Izjava Stevana o bajkovitoj veridbi

- Oduvek je pričala da želi sa voljenom osobom da ode u Diznilend. S obzirom na to da je odabrala mene, odlučio sam da zaista pamti to putovanje do kraja života. Ona je po prirodi kao prava devojčica, tako da je sve to moralo biti bajkovito - rekao je tada Stevan za 24sedam.

Podsetimo, na njihovoj svadbi bio je veliki broj javnih ličnosti, odnosno kolega sa estrade, a par je doživeo i veliko iznenađenje.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam