Praviš havariju! Nada Topčagić prokomentarisala stajling Jovane Jeremić
22.01.2022 | 11:49
Voditeljka se pojavila u Jutarnjem programu sva u koži
Voditeljka Jovana Jeremić ne prestaje da impresionira široke narodne mase. Svako njeno pojavljivanje pred kamerama ostavlja veliki traj, a osim britkog jezika i čvrstog stava, prepoznatljiva je i po stajlinzima u kojima se pojavljuje u Jutarnjem programu.
Mnogi su ih ocenili kao odevne kombinacije za noćni provod, ali to njoj ne smeta, jer želi da bude unikat.
Zbog Jovanine poslednje objave na Instagramu, na kojoj ona pozira u crvenoj kožnoj jakni i crnih kožnim helankama, mnogima je zastao dah, a pevačica Nada Topčagić nije mogla da odoli da joj ne kompliment.
- Život je bojno polje. Treba biti mudar strateg da osetiš kad je vreme za napad, a kad je povlačenje još jača strategija od osvajanja - napisala je Jeremićeva u opisu fotografije na Instagramu, a onda je usledio komentar pevačice:
- Jovanice, praviš iza sebe pustoš i havariju kao cunami - poručila je Nada Jovani.