Terzin drug se oglasio nakon Borinog emotivnog sloma: Dobio je šamar realnosti!
Njegova porodica je i dalje distancirana
Borislav Terzić Terza, učesnik rijaliti programa, ušao je u "Elitu 8" kao zauzet momak, ispraćen od trudne verenice Milice Veličković. Pre ulaska, Terza je obećao svojoj partnerki da će se takmičiti u rijalitiju kako bi obezbedio nju i njihovu bebu koja bi trebalo da se rodi za mesec dana.
Međutim, samo tri dana od ulaska u "Elitu", Terza je svojim postupcima demantovao obećanje. Iako je na imanje ušao sa namerom da bude posvećen svojoj porodici, brzo je skrenuo sa tog puta, jer je bio očaran učesnicom Sofijom Janićijević.
Uprkos tome što nije bio obavešten o događanjima u spoljnom svetu, Terza se odlučio na emotivnu vezu sa Sofijom, rizikujući svoju vezu sa Milicom. Njegov prijatelj Aleksandar, koji je pratio dešavanja u "Eliti", osvrnuo se na sukobe između Terze i njegove bivše verenice, komentarišući sve što se dešavalo u rijalitiju.
- Ne znam šta da vam kažem, da je pogrešio jeste, da je i ona grešila jeste, ali oni moraju da srede svoj odnos što pre - započeo je Aleksandar pa dodao:
- Vreme je da odrastu i on i ona i da shvate da je to dete najbitnije i da zbog toga moraju da spuste loptu. Vidim na Borinom licu da se kaje zbog veze sa Sofijom, dobio je šamar realnosti kada je Milica ušla, e sada nek se opameti i nek shvati da je tu ušao da bi obezbedio detetu lepu budućnost - završio je on, prenosi Kurir.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari