Tragedija na bazenu u Ugljeviku: Utopio se mladić (19)!
Velika tragedija pogodila je sve
Devetnaestogodišnji mladić utopio se danas u Ugljeviku, u Republici Srpskoj, uprkos pokušajima reanimacije nakon što je izvučen iz bazena, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini.
Devetnaestogodišnjak M. S. utopio se danas na bazenima u opštini Ugljevik, a reanimacija je započeta odmah nakon njegovog izvlačenja iz vode, prenosi RTRS.
Mladić je potom prevezen u Dom zdravlja u Ugljeviku, gde je dežurni lekar konstatovao smrt.
Pripadnici Policijske stanice Ugljevik obavestili su tužilaštvo o slučaju, nakon čega je dežurni tužilac izašao na lice mesta.
Pročitajte još:
Dežurni tužioci u Republici Srpskoj preduzimaju sve neophodne mere radi utvrđivanja okolnosti pod kojima je došlo do ove tragedije.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari