Potresan slučaj u Banjaluci! Pacijent skočio sa petog sprata bolnice
Slučaj je prijavljen danas oko 11.40 časova
Pacijent koji se lečio u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske danas je izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata ove zdravstvene ustanove.
Kako je potvrđeno za "Avaz" iz Policijske uprave Banjaluka, slučaj je prijavljen danas oko 11.40 časova.
Jedno lice, koje je bilo pacijent, skočilo je sa petog sprata jedne od zgrada Univerzitetsko-kliničkog centra. Na lice mesta odmah su izašli policijski službenici - navedeno je za "Avaz".
Policija će obaviti uviđaj, nakon čega će biti poznato više detalja o ovom slučaju.
Pročitajte još:
Jelena Karleuša napravila spisak pevača kakav niko ne bi očekivao! Pomenula i Priju!
ATAImages/ Antonio Ahel
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari