aktuelno

Potresan slučaj u Banjaluci! Pacijent skočio sa petog sprata bolnice

26.05.2026

13:19

0

Slučaj je prijavljen danas oko 11.40 časova

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Potresan slučaj u Banjaluci! Pacijent skočio sa petog sprata bolnice
Ilustracija - Copyright Profimedia

Pacijent koji se lečio u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske danas je izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata ove zdravstvene ustanove.

Kako je potvrđeno za "Avaz" iz Policijske uprave Banjaluka, slučaj je prijavljen danas oko 11.40 časova.

Jedno lice, koje je bilo pacijent, skočilo je sa petog sprata jedne od zgrada Univerzitetsko-kliničkog centra. Na lice mesta odmah su izašli policijski službenici - navedeno je za "Avaz".

Policija će obaviti uviđaj, nakon čega će biti poznato više detalja o ovom slučaju.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: dnevni avaz

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike