Muškarac uhapšen zbog tajnog snimanja nage dece: Ovako je otkriven

29.06.2025 | 13:52

Po dovršetku kriminalističkog istraživanja 67-godišnji italijanski državljanin je osumnjičen za krivično delo iskorišćavanje dece za pornografiju

Copyright Profimedia

Istarska policija uhapsila je i predala pritvorskom nadzorniku italijanskog državljanina, koji je u jednom kampu tajno snimao decu u turističkom objektu i koji je osumnjičen za iskorišćavanje dece za pornografiju, saopštila je danas istarska policijska uprava.

Iz Uprave navode da je 26. juna oko 15 sati, gost u jednom turističkom objektu na području Istre zatekao 67-godišnjeg italijanskog državljanina kako hemijskom olovkom u kojoj je integrisana kamera, snima nagu decu i zadržao ga do dolaska policije, prenosi Hina.

Na osnovu naloga nadležnog suda policija je obavila pretragu dve hemijske olovke-kamere i jednog ključa-kamere sa pripadajućim memorijskim karticama kao i mobilnog telefona i vozila koje osumnjičeni Italijan koristi i pronašla materijal inkriminirajućeg sadržaja.

Po dovršetku kriminalističkog istraživanja 67-godišnji italijanski državljanin je osumnjičen za krivično delo iskorišćavanje dece za pornografiju.  Muškarac je 27. juna u večernjim sati uz kriivčnu prijavu predat pritvorskoj jedinici istarske PU.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: Tanjug