Jeziva tragedija kod Laktaša: Ćerka slučajno pregazila majku džipom!

05.05.2025 | 21:41

O ovom nesrećnom događaju obavešteno je Osnovno javno tužilaštvo u Banjaluci i naložena je obdukcija tela preminule žene

Copyright Profimedia

Nezapamćena tragedija potresla je Trn kod Laktaša gde je D.D. iz Banjaluke nehotično automobilom udarila svoju majku R.B. koja je od zadobijenih povreda preminula u UKC Republike Srpske.

Kako je potvrđeno ATV, tragedija se dogodila juče u dvorištu njihove porodične kuće u Trnu.

Prema nezvaničnim informacijama, D.D. je džipom ”hjundai” u rikverc izlazila iz dvorišta, koje je okruženo visokom živicom, i sumnja da zbog visine vozila nije uočila majku koja je u čučećem položaju nešto radila oko kuće.

Došlo je udara u kojem je R.B. zadobila teške povrede i prevezena je u UKC Republike Srpske.

Nažalost, preminula je nedugo po prijemu u bolnicu.

U PU Banjaluka navode da su policijski službenici, uz saglasnost dežurnog tužioca OJT Banjaluka, obavili su uviđaj, prenosi Srpskainfo.

-  Uviđaj je obavljen u dvorištu porodične kuće u Trnu gde je D.D. iz Banjaluke, koja je upravljala automobilom ”hjundai”, ne primedtivši R.B., istu udarilo. R.B. je zadobila telesne povrede usled koji je juče tokom dana preminula u UKC Republike Srpske - navode u PU Banjaluka.

Dodaju da je o svemu obavešteno OJT Banjaluka i naložena je obdukcija tela tragično preminule žene, koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: ATV