Ja u taj red ne bih stao!" Sukob u "Utisku" oko gužvi ispred Hrama (VIDEO)
Prethodnih dana kilometarske nepregledne kolone vernika satima čekaju na celivanje Pojasa Presvete Bogorodice u Hramu Svetog Save
Voditeljka "Utiska nedelje" Olja Bećković ušla je u raspravu sa novinarom Dejanom Ilićem povodom redova ispred Hrama Svetog Save.
Ona je rekla da smo imali priliku da vidimo stotine hiljada ljudi koji čekaju u redu na 30-35 stepeni.
- Tamo niko nije bio nervozan i tamo nije nikog vređalo što neko ne čeka u redu. Nervoza se ogromna pojavila u onom delu javnosti kome nije palo na pamet da čeka i neka strašna uznemirenost i gotovo ljutnja i bes na te ljude zašto su tamo, kao da je to nešto za osudu i što nas zapravo udaljava od neke svetle budućnosti. Da li razumete zašto su nervozniji ovi što nisu bili u redu nego ovi što su u redu? - poručila je Bećkovićeva, na šta je Ilić odgovorio:
- Mene to ne zanima. Ja u taj red ne bih stao. Stao bih u neke druge redove, u taj ne.
Prethodnih dana kilometarske nepregledne kolone vernika satima čekaju na celivanje Pojasa Presvete Bogorodice u Hramu Svetog Save na Vračaru.
Od praznika Vaznesenja Gospodnjeg do jučerašnjeg velikog praznika Silaska Svetog Duha na apostole, vernom narodu podeljeno je skoro pola miliona tračica osveštanih na Pojasu Presvete Bogorodice.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari