aktuelno

"Uputio sam apel Vučeviću, odmah sam znao da će general Pavković doći u Srbiju": Heroj sa Košara se zahvalio i u ime veterana

30.09.2025

11:26

0

"Drago mi je da naš general ugledao sunce Srbije", rekao je Darko Anđelković

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
"Uputio sam apel Vučeviću, odmah sam znao da će general Pavković doći u Srbiju": Heroj sa Košara se zahvalio i u ime veterana
Copyright Printscreen/Informer TV

Darko Anđelković heroj sa Košara, koji je sa 20 godina otišao u najvažniju bitku u novijoj srpskoj istoriji, zahvalio se u specijalu "Dobro došao, generale", na Informer televiziji, lideru SNS Milošu Vučeviću na angažmanu da se general Nebojša Pavković vrati u otadžbinu.

- Kada pričamo o generalu Pavkoviću i borbi, gospodin Miloš Vučević je bio skroman, kada nije hteo da se pohvali time. Ja moram da mu se u ime veterana i porodice Pavković zahvalim- rekao je Anđelković.

On je naglasio da je njegov prvi apel za dovođenje generala u Srbiju poslat Milošu Vučeviću.

- Veoma brzo sam dobio odgovor. Istog dana se sednica zakazala i krenula je borba za generala. Ja sam odmah znao da će general doći u Srbiju. Stvarno sam vam zahvalan, naravno i predsedniku. Drago mi je da je naš general ugledao sunce Srbije. Nadam se da će poživeti još dugo, da nam ispriča neispričano - zaključio je heroj sa Košara.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: dnevnik.rs

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike