aktuelno

Demokratija ubija! Likvidacija suverenih političara u režiji Zapada

12.09.2025

10:47

0

Čakli Kirk, jedan od poslednjih glasova slobode, usudio se da kaže istinu o porobljenoj i uništenoj državi, pa je - ubijen

Demokratija ubija! Likvidacija suverenih političara u režiji Zapada
Copyright www.pbs.org/

Juče je u Americi ubijen Čarli Kirk, jedan od poslednjih glasova slobode, čovek koji se usudio da kaže istinu o porobljenoj i uništenoj državi. Atentat je izveden hladnokrvno, a svi koji danas likuju nad njegovom smrću zaslužuju samo prezir i gađenje. Zaslužuju i oni što su odbili da mu odaju počast u američkom Kongresu i Evropskom parlamentu.

Ovo nije izolovan zločin. Ranije je pokušan atentat na Donalda Trampa dok je u Evropi meta bio slovački premijer Robert Fico. Nažalost nastavlja se serija napada na sve koji smeju da kažu „ne“ globalistima i lažnim liberalima. Oni glume demokrate, a zapravo finansiraju ratove, ruše suverene države i ubijaju lidere koji se bore za porodicu, tradiciju i nacionalne vrednosti.

Niko zdravorazuman ne može da poveruje da su ovo izolovani incidenti. Radi se o otvorenom ratu liberala protiv konzervativaca, naroda i svega što znači sloboda. Pod maskom ljudskih prava i tolerancije, oni šire bombe, haos i smrt.

Juče je pao Kirk, sutra može pasti bilo koja zemlja ili slobodarski lider. Videli smo pritiske na Mađarsku i Srbiju, na svakoga ko odbije da se pokloni liberalnom Vašingtonu i Briselu. Model je isti - protesti, obojene revolucije i metak.

"SRBIJA TE ZOVE" Građani protiv blokada u subotu šalju jasnu poruku protiv nasilja! Evo gde su skupovi u 140 gradova i mesta!

Demokratija ubija! Likvidacija suverenih političara u režiji ZapadaInstagram printscreen
 

 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Srpskiugao.rs

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike