Pronađene baklje, biber sprejevi i fantomke: Evo šta su sve blokaderi poneli za pravljenje haosa u Valjevu (FOTO)
U vozilu je prilikom kontrole pronađeno više bočica napunjenih zapaljivom materijom
Blokaderi siledžije krenuli su naoružani na protest u Valjevu sa namerom da izazovu incidente i sukob s policijom.
Goran Samardžić je jedan od glavnih "veterana", koordinator za komunikaciju sa plenumima blokadera na fakultetima.
Novosti
Na bezbednosnom punktu u Valjevu, povodom neprijavljenog javnog okupljanja, zaustavljeni su Novaković Nemanja (2003) iz Užica, u društvu sa Drobnjaković Nemanjom (2002) iz Užica - kod njih su pronađene 2 baklje.
Novosti
Goran Samardžić je upravljao automobilom u kom je pronađeno oružje.
U pomenutom vozilu prilikom kontrole istog pronađeno je više bočica napunjenih zapaljivom materijom, selotejp trake, infuzije „štanga“, šafciger, gas maska kaciga kao i taktičke pantalone. Samardžić je planirao učešće na protestnom skupu u Valjevu.
Novosti
Na bezbednosnom punktu na Iverku, mesto Popučke, grad Valjevo, zaustavljeno je putničko vozilo kojim je upravljao Martin Cvijović (1998) iz Kragujevca. Izvršenim pregledom, kod njega je pronađeno: dva biber spreja, jedna fantomka i jedna kaciga, predmeti su se nalazili u crnom rancu.
Novosti
Takođe je izvršen pregled i putnika u vozilu Miloša Milunovića (1997) iz Beograda, kod kojeg su pronađena dva biber spreja, tri polufantomke tzv "bandale", jedan par rukavica, jedna kaciga i jedna molerska maska.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari