Ministar Beriša: Turska služba je prisutna u Pazaru, građani ne bi smeli podleći njihovoj propagandi!
Beriša ocenjuje da Turska obaveštajna služba ima uticaj na trenutnu situaciju i poslednja dešavanja u Novom Pazaru, te da je njeno prisustvo jako i na Kosovu!
Ministar za ljudska i manjinska prava u Vladi Republike Srbije Dema Beriša, prilikom gostovanja u Jutarnjem programu Televizije Pink, kazao da je Turska obaveštajna služba jako prisutna u Novom Pazaru, te da građani ne bi smjeli podleći njihovoj propagandi.
- Ne smemo zaboraviti koliko je jako prisustvo Turske obaveštajne službe u Novom Pazaru. Nisam baš sretan oko svih tih događaja, jer građani u Novom Pazaru trebaju da shvate da je njihova budućnost u Srbiji i ne smeju ni po koju cenu da podležu toj propagandi, ni iz Sarajeva, ni iz Turske - kazao je Beriša.
Hibridni rat protiv Srbije: Obojena revolucija je geopolitička agresija protiv naše zemlje i slabljenje srpskog faktora pred teška vremena
24sedam/ATA Images/Profimedia
Beriša ocenjuje da Turska obaveštajna služba ima uticaj na trenutnu situaciju i poslednja dešavanja u Novom Pazaru, te da je njeno prisustvo jako i na Kosovu.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari