Blokaderi nasrnuli na pošten narod Kosjerića! Nazivaju ih "šiptarima" i "ustašama", policija morala da interveniše! (FOTO/VIDEO)

01.07.2025 | 17:05

Autor: Redakcija 24sedam

Na lice mesta ubrzo je stigla policija sa pet do šest vozila!

Copyright 24sedam

Tokom lokalnih izbora u Kosjeriću došlo je do incidenta ispred biračkog mesta "Elan", gde je pobesnela grupa blokadera htela da se obračuna sa poštenim narodom.

Tenzije su rasle tokom dana, a prisutni su pošten svet verbalno provocirali, razmenjujući uvrede poput "ustaše" i "šiptari". POGLEDAJ GALERIJU

Situacija je eskalirala u trenutku kada su se grupe našle u neposrednoj blizini, što je dovelo do koškanja i narušavanja javnog reda.

Na lice mesta ubrzo je stigla policija sa pet do šest vozila, koja je intervenisala i razdvojila okupljene, čime je sprečeno dalje nasilje koje su blokaderi hteli da sprovedu!

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam