Marinika Tepić u prvim redovima: Ekstremistička opozicija kidiše na Žandarmeriju (FOTO/VIDEO)
25.01.2025 | 10:58
Marinika Tepić je u prvim redovima blokade, kao i uvek
Opozicija je od jutros na nogama i pravi haos na Rumenačkom mostu. Kako se saznaje, trenutno se nalazi oko 300 građana koji i dalje ne dozvoljavaju policijskim službenicima da prođu.
Na snimku vidimo kako se bedna opozicija ponaša, divljaštvu nema kraja, a vrhunac je taj što ne dozvoljavaju pripradnicima Žandarmerija da prođu, piše Informer.
Marinika Tepić je u prvim redovima blokade, kao i uvek, očigledno je toliko dokona da ide od protesta do protesta.
Podsetimo, u blokadi Rumenačkog mosta učestvuju Mila Pajić, Branislav Đorđević i Dejan Bagarić iz organizacije „STAV“, Vladimir Vrsajkov iz SSP-a, Vukašin Đinović, student Filozofskog fakulteta, Vladimir Jelić iz POKS-a, Petar Holik iz „BRAVO“, Stevan Babić iz GP „Kreni promeni“. Prisutno je oko 200 lica, kao i dve novinarske ekipe.
Bonus video