Teška saobraćajna nesreća kod Ostružnice: Vozio u kontrasmeru pa pobegao peške

01.06.2026

07:05

0

Nakon sudara, vozač „opela“ izašao je iz vozila i udaljio se peške u nepoznatom pravcu, ne sačekavši dolazak policije.


Komentari (0)

Preporučujemo