Teška saobraćajna nesreća kod Ostružnice: Vozio u kontrasmeru pa pobegao peške
Nakon sudara, vozač „opela“ izašao je iz vozila i udaljio se peške u nepoznatom pravcu, ne sačekavši dolazak policije.
svi komentari 0
Komentari (0)