Ovo je kuća iz bajke o Ivici i Marici, ali bez sablasne šume i zle veštice (FOTO)

21.12.2021 | 13:30

Stvarna kuća od medenjaka koja mnogima donosi prazničnu čaroliju

Copyright Profimedia

Dizajnerka Virdžinija Hofman iz Solt Lejk Sitija, provela je stotine sati ukrašavajući svoju kuću i imanje pretvarajući ih u viziju iz bajke.

Pre nekoliko godina, sinula joj je ideja da bi njen dom od crvene cigle, skoro vek star, mogao da bude prava kuća od medenjaka.

 - Živim u četvrti u kojoj je većina kuća izgrađena 1920-ih, pa arhitektura ima puno šarmantnih karakteristika. Gledala sam kuće u komšiluku i pomislila kako sve izgledaju kao kućice od medenjaka sa svojim raznim krovnim linijama i prozorima, rekla je ona za lokalne medije.

Profimedia
 

Uzela je stvari u svoje ruke i počela da pravi, ukrase, bombone, džinovske gumene kapljice, ogromne kolače od čokolade i naravno medenjake. Vrlo brzo, Virdžinijin dom se pretvorio u kuću iz bajke.

Profimedia
 

Dekoracija na kući je dovoljno jaka da izdrži zimsko vreme, ali i dalje izgleda kao nešto dovoljno dobro za jelo.

 

 

Virdžinijin novi dom inspirisan je bajkom o Ivici i Marici, ali bez sablasne šume iz knjige braće Grim.

 - Najsrećnija sam kada gledam decu iz komšiluka kako dolaze. Kada stanu ispred kuće i pogledaju je izbliza, taj sjaj koji se javi u njihovim očima je jednostavno čaroban, kaže

Bonus video:

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2021/12/01/64c4e9aeb45738d81958cafa/uhd/64c4e9aeb45738d81958cafa.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9aeb45738d81958cafa",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/thumb/924656_t_1639663893.png",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam