Petnaest godina bila zavisnica od heroina, doktori joj dali godinu dana života i onda se dogodio preokret
06.10.2020 | 11:04
Bivša zavisnica od heroina uspela je da preokrene život nakon što joj je rečeno da ima samo godinu dana života, a sada je čista neverovatnih 12 meseci
Bivša zavisnica od heroina uspela je da preokrene život nakon što joj je rečeno da ima samo godinu dana života, a sada je “čista” neverovatnih 12 meseci.
Karolin Best je krala, bila je zavisnica o heroinu i kreku. Proteklih 15 godina provela je u zatvoru i van njega zbog kupovine droge i krađa, koje je koristila za finansiranje svoje zavisnosti.
Međutim, pre 12 meseci rečeno joj je da je upotreba droge dovela do toga da njeno srce počne da propada i da lekari neće moći da je operišu dok ne izbaci supstance koje tako drastično štete njenom organizmu.
Nakon što se prošlog avgusta pridružila rehabilitacionom centru i nakon intenzivnog programa skidanja sa droga, Karol danas slavi dvanaest meseci kako je “čista”. Tom prilikom je rekla:
– Zahvaljujući Stjuartu Tugudu, sada sam produktivan član društva i zahvaljujem mu što mi je pomogao da učinim nešto što nisam mogla sama. Ja sam živi dokaz da se možemo oporaviti, kazala je ona, piše BBC.