Nikolas Kejdž otkrio koji čuveni reditelji više ne žele da rade sa njim: Jedna stvar ih vređa
Ta situacija mu se desila mnogo puta
Nikolas Kejdž je otkrio da je odbio niz uloga u filmovima poznatih reditelja, nakon čega ga više nikada nisu pozvali da učestvuje u njihovim budućim projektima.
Profimedia
Glumac je govorio o brojnim ključnim trenucima svoje karijere u intervjuu za Njujork Tajms, uoči premijere nove serije "Spider-Noir".
Jedini koji ga je ponovo angažovao
Tom prilikom se prisetio se da su pojedini slavni reditelji prestali da mu nude uloge nakon što je odbio da igra u njihovim filmovima.
- Dejvid O. Rasel mi je ponudio film pre milion godina. Bio je to dobar film, ali sam ga odbio, i on je jedini reditelj kome sam rekao "ne", a koji mi je kasnije ponovo ponudio drugi film - rekao je i dodao:
Profimedia
- Većina njih se uvredi i više vas ne pozove. To mi se desilo bezbroj puta. Desilo se sa Kristoferom Nolanom, Vudijem Alenom i Polom Tomasom Andersonom. Više me ne zovu - zaključio je Kejdž.
Tarantino pobesneo zbog Breda Pita na snimanju kultnog filma: "Bićeš mrtav u ovom poslu!" (VIDEO)
Profimedia
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari