Nesvakidašnja nezgoda kod škole: Dečak na motoru oborio devojčicu na pešačkom!
Nezgoda se dogodila na obeleženom pešačkom prelazu u Ulici Momira Pucarevića, ispred Osnovne škole „Branko Radičević“
U naselju Progar, u opštini Surčin, danas oko 10 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je povređena jedanaestogodišnja devojčica.
Nezgoda se dogodila na obeleženom pešačkom prelazu u Ulici Momira Pucarevića, kod broja 2, ispred Osnovne škole „Branko Radičević“.
Prema rečima očevidaca, vozač dvotočkaša oborio je devojčicu dok je prelazila ulicu preko pešačkog prelaza, nakon čega je o događaju odmah obaveštena policija, piše "Telegraf."
Policijski službenici su po dolasku na lice mesta utvrdili da je mopedom marke „Tomos“ upravljao trinaestogodišnji dečak. Kako se sumnja, on je naleteo na jedanaestogodišnju devojčicu i oborio je na kolovoz.
S obzirom na njegove godine, dečak nije imao pravo da upravlja motornim vozilom u javnom saobraćaju.
Na mesto nezgode ubrzo su stigli ekipa Hitne pomoći i policija. Povređena devojčica prevezena je u bolnicu, a prema prvim informacijama bila je svesna i komunikativna.
Ko je Majkl Jang, novi ambasador SAD u Srbiji: Reč je o iskusnom stručnjaku za međunarodno pravo i diplomatiju
DIRK WAEM / AFP / Profimedia
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari