Pucnjava u Novom Pazaru: Upucani muškarac teško povređen, napadač u bekstvu

07.02.2026 | 10:08

Policija je obavila uviđaj na licu mesta, a šire područje je obezbeđeno tokom prikupljanja dokaza i razgovora sa svedocima

Copyright Stefan Tomasevic/ATAImages

U ranim jutarnjim časovima u Mitrovačkoj ulici u Novom Pazaru, u naselju Lug, došlo je do pucnjave u kojoj je teško ranjen muškarac.

- Prema još uvek nezvaničnim informacijama, na muškarca je ispaljeno više hitaca iz vatrenog oružja. Povređeni je sa teškim telesnim povredama hitno prevezen u Opštu bolnicu Novi Pazar, gde mu lekari ukazuju neophodnu medicinsku pomoć. Stepen povreda i dalje se utvrđuje, kaže za RINU izvor upoznat sa slučajem.

Napadač je pobegao sa lica mesta. Policija je obavila uviđaj na licu mesta, a šire područje je obezbeđeno tokom prikupljanja dokaza i razgovora sa svedocima.

U toku je intenzivna potraga za napadačem.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: RINA