aktuelno

Napadnuti poznati beogradski advokati: Drama u restoranu na Vračaru

03.12.2025

12:43

0

Napad se odigrao u trenutku kada su braća Nikolić došla u lokal na večeru

Napadnuti poznati beogradski advokati: Drama u restoranu na Vračaru
Ilustracija - Copyright 24sedam/Strahinja Hadži Bugarčić

Poznati beogradski advokati Luka i Danilo Nikolić, brutalno su napadnuti u ponedeljak uveče u jednom restoranu na Vračaru u Beogradu.

Prema nezvaničnim informacijama, napad se odigrao u trenutku kada su braća Nikolić došla u lokal na večeru. 

- U restoran su potom ušla dva mladića, koja su prišla advokatima i tražila od Luke Nikolića da skine duksericu sa oznakama Mačevalackog kluba "Partizan" i da izađe napolje. Kada je advokat to odbio, rekavši da je mačevalac "Partizana" i da je advokat i da nije u navijačkim pričama, jedan od njih ga je snažno udario pesnicom u lice, dok je drugi nasrnuo na njegovog brata Danila, koji na sreću nije teže povređen - kaže  izvor iz istrage i dodaje da su inspektori, koji su sedeli u lokalu, zaustavili dalji napad, a policija je ubrzo stigla na lice mesta i privela napadače.

Nikolić je za "Kurir" potvrdio informacije o napadu.

- Nažalost, neočekivano sam napadnut i povređen u restoranu ispred zgrade u kojoj živim. Nadam se da će policija brzo utvrditi motive napada. Lica mi nisu poznata - rekao je advokat Luka Nikolić.

Policija je pokrenula istragu, a inspektori rade na prikupljanju informacija i obavljanju razgovora sa svedocima kako bi razjasnili okolnosti napada.

Prema informacijama, osumnjičeni za napad na advokate pušteni su na slobodu nakon kraćeg zadržavanja.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Kurir

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike