aktuelno

Dva muškarca uhapšena zbog kanabisa! Sušili stabljike na tavanu

04.11.2025

22:20

0

Autor: Redakcija 24sedam

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Kruševcu osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Dva muškarca uhapšena zbog kanabisa! Sušili stabljike na tavanu
Copyright Foto:MUP

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) u Kruševcu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u tom gradu, uhapsili su G.I. (60) i N.I. (34) iz okoline Kruševca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga pošto je kod njih pronađeno 37 stabljika kanabisa.

Kako se navodi u saopštenju iz MUP-a, policija je u blizini domaćinstva osumnjičenih pronašla zasad sa 37 stabljika kanabisa ukupne bruto težine 58 kilograma, a na tavanu njihove kuće u improvizovanoj prostoriji za sušenje i manju količinu materije za koju se sumnja da je marihuana, kao i manju količinu supstance za koju se sumnja da je kokain.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Kruševcu osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike