Dačić: Zaplenjeno 15 kilograma marihuane, uhapšena jedna osoba
Muškarac je prilikom hapšenja pružao aktivan otpor
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, zaplenili su oko 15 kilograma biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i uhapsili muškarca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je uhapšen Đ. M. (2000) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je u vozilu marke "fijat dukato" kojim je upravljao osumnjičeni pronašla i zaplenila 29 paketa sa biljnom materijom nalik na marihuanu.
Đ. M. je prilikom hapšenja pružao aktivan otpor i više puta u glavu udario jednog policijskog službenika, pa će protiv njega biti podneta i krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
- Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu - izjavio je Dačić.
Vozaču autobusa (70) određen pritvor! Saslušan u tužilaštvu nakon nesreće kod Sremske Mitrovice!
Printscreen/Instagarm/192/sremskamitrovica.ozon
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari