Mafijaška likvidacija na Baliju! Živan izrešetan u kupatilu, sumnja se da ova banda stoji iza ubistva!
Policija je dodala da još uvek nije odredila motiv napada!
Policija Indonezije veruje da zna identitet napadača koji su u petak posle ponoći upali u vilu na Baliju, ubili Živana Radmanovića i povredili njegovog prijatelja.
Detektivi su danas otkrili da su identifikovali maskirane napadače koji su otvorili vatru na Radanovića i Sanara Ganima, državljane Australije.
Radmanović (32) je ubijen u kupatilu dok se njegova žena krila ispod ćebeta u spavaćoj sobi pored.
Njegov prijatelj Ganim je navodno upucan sedam puta, ali je preživeo. On je pušten iz bolnice i prebačen danas u drugi stan.
Doktori i dalje čekaju dozvolu Radmanovićeve porodice da nastave sa obdukcijom njegovog tela, pišu australijski mediji.
Tvrde da spoljni pregled pokazuje da je Radmanović zadobio povrede na licu, bradi, trupu i nogama.
Medij 9News prenosi da su obojica živela na Baliju u proteklih nekoliko meseci i poznati su policiji Viktorije.
Tanjug/AP
Organizovano ubistvo
Smrtonosna pucnjava se tretira kao organizovano ubistvo lokalnih bandi, a policija veruje da su odgovorni Australijanci.
Takođe se sumnja da su oni pobegli sa Balija, ali da su i dalje u Indoneziji. Ukoliko budu uhapšeni na teritoriji Indonezije suočiće se sa smrtnom kaznom.
Policija je dodala da još uvek nije odredila motiv napada.
Prema policijskim navodima, vila je imala samo tri sobe zauzete sa ukupno pet gostiju kada se dogodila pucnjava. Tamo su bile i supruge dve žrtve i još jedan strani turista, rekao je šef policije Badunga, Arif Batubara.
Radmanović je upucan u kupatilu, gde je policija pronašla 17 čaura i dva neoštećena metka.
Najmanje tri svedoka u vili rekla su istražiteljima da su dvojica naoružanih ljudi, jedan u narandžastoj jakni sa tamnom kacigom, a drugi u tamnozelenoj jakni, crnoj maski i tamnoj kacigi, stigli na skuteru do vile oko ponoći.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari