Krv je šikljala iz usta! Stravična nezgoda u Paraćinu

27.05.2025 | 12:19

Nezgoda se dogodila na kružnom toku, a nakon udesa biciklista je prebačen u bolnicu

Copyright Profimedia

Biciklista Toma Ž. (70) povređen je danas u saobraćajnoj nezgodi u Paraćinu kada je, kako se sumnja, biciklom kojim je upravljao udario u zadnji točak kamiona

Nezgoda se dogodila u kružnom toku.

- Pružio sam mu prvu pomoć, a Hitna pomoć je stigla u rekordnom roku, kao i policija. Sve pohvale i za prolaznike i vozače koji su odmah pritrčali u pomoć. Među ljudima koji su prišli bila je i medicinska sestra koja je krenula na posao. Povredio je glavu i dosta je krvario iz usta i nosa. Da mu nismo pomogli, sukrvica bi ga udavila jer je ležao na leđima. Nadamo se najboljem - rekao je Zoran Kojadinović, koji se zatekao na mestu nezgode.

U međuvremenu ekipa Hitne pomoći odvezla  je povređenog muškarca u lokalnu bolnicu gde su mu konstatovane povrede i ukazana lekarska pomoć.

Bonus video:

 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: telegraf.rs