
Detalji teške nesreće u Goločelu: BMW-om preticao kolonu preko pune linije, pa se zakucao u "golf"!
Tragedija se dogodila jutros oko sedam časova

U teškoj saobraćajnoj nesreći u Goločelu, kod Kragujevca, na licu mestu je poginuo S. N. (23) iz Kragujevca, dok je devojka N.Đ. (22), koja je bila pored njega na mestu suvozača, zadobila teške telesne povrede opasne po život.
Na njihov automobil "golf 5" direktno je BMW-om udario R. N. (38) iz Kraljeva, koji je iz suprotnog smera preticao vozilo na mestu gde je to zabranjeno.
Dvoje mladih u "golfu" su se kretali od Kragujevca ka Kraljevu, kada je na njih iznenada naletelo vozilo BMW, čiji je vozač preticao preko pune linije u krivini.
Tragedija se dogodila jutros oko sedam časova, a povređena devojka, koja je vitalno ugrožena, nalazi se u Univerzitetskom kliničkom centru Kragujevac, gde se lekari bore za njen život.
Takođe, u UKC Kragujevac, nalazi se i R. N, po svemu sudeći vinovnik ovog udesa, koji je zadobio teške telesne povrede.
Na mestu nesreće uviđaj je izvršio dežurni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Kragujevcu, koji je naložio dalje mere i radnje.
Utvrđeno je da ni povređeni vozač BMW-a, niti vozač "golfa", koji je smrtno stradao, u momentu upravljanja vozilima nisu imali alkohol u organizmu.
Prema vozaču R. N. koji se sumnjiči da je izazvao udes, biće preduzete zakonom propisane procedure kada se za to budu stekli uslovi, s obzirom da je povređen i da se nalazi u bolnici.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari