aktuelno

Ugušila se kada je zbog batina počela da povraća krv: Supružnici brutalno pretukli maloletnu snaju, pa prijavili da je pala sa merdevina!

04.01.2022

15:25

0

Više tužilaštvo u Smederevu je naložilo istragu koja je utvrdila da su supružnici mesecima tukli M.K. zbog čega su odmah uhapšeni

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Ugušila se kada je zbog batina počela da povraća krv: Supružnici brutalno pretukli maloletnu snaju, pa prijavili da je pala sa merdevina!
Ilustracija - Copyright Pixabay

Nevenčani supružnici A.A.(33) i E.R. (34), iz Smederevske Palanke, uhapšeni su zbog nasilja u porodici sa smrtnim ishodom. Uhapšeni su 30. decembra prijavili da je njihova maloletna snaja M.K. pala sa merdevina nastradala.

Na mesto događaja tada su pored lekara izašli i policajci i kako im je sve delovalo sumnjivo o slučaju je obavešteno i Više tužilaštvo u Smederevu koje je naložilo obdukciju tela nastradale. 

Obdukcija je pokazala da je M.K. mesecima trpela strašno fizičko zlostavljanje i da se kobnog dana ugušila kada je zbog batina počela da povraća krv. 

Više tužilaštvo u Smederevu je naložilo istragu koja je utvrdila da su supružnici mesecima tukli M.K. zbog čega su odmah uhapšeni i njima je nakon saslušanja određen pritvor do 30 dana.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Informer

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike