Epilog strašnog zločina u Čačku: Lekari spasili ženi trudnoću, bivši muž izvršio samoubistvo
Policija ga je pronašla nedaleko od kuće gde se sve odvilo
Tridesetogodišnja D.K. koju je u petak nožem napao bivši suprug, nalazi se na odeljenju intenzivne nege u Opštoj bolnci u Čačku. Zadobila je teške povrede stomaka i creva, a operacija je potrajala nekoliko sati.
– Njeno stanje za sada je stabilno. Priključena je na respirator, a lekari su uspeli da sačuvaju njenu trudnoću – potvrđeno je za RINU u Opštoj bolnici u Čačku.
Pročitajte još:
Čačak, pokušaj ubistva / RINA
Pogledaj galeriju
Čačak, pokušaj ubistva / RINA
Pogledaj galeriju
Čačak, pokušaj ubistva / RINA
Pogledaj galeriju
Nakon što je pokušao da odbarni majku, povrđen je i njihov sin (11) koji je juče takođe operisan, jer je nakon dijagnostike utvrđeno da i on ima teže povrede šake. On je u stabilnom stanju i nije životno ugrožen.
Policija je pronašla počinioca R.K. koji je nakon napada pobegao sa lica mesta. On je izvršio samoubistvo nedaleko od mesta zločina.
– Čuli smo juče da je poneo konopac, pretpostavili smo da se ubio. Porodična tragedija. Nadamo se samo da će žena preživeti – kažu uznemireni meštani.
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi



Komentari